Ostatnie chwile na PIT

Posted by on kwi 18, 2014 in Artykuły | 0 comments

Kres zeznania podatkowego jest blisko. Jeśli nie rozliczyłeś nadal formularza PIT i nie wiesz nawet, od czego zacząć, to ostatnia chwila, by postawić pierwszy krok.

Najszybsze rozliczenie formularza

Pozostało mało czasu na rozliczenie PIT? Obierz szybszą metodę. Zamiast prosić wśród znajomych podatkowych ekspertów albo trudzić się własnoręcznym wypełnianiem formularza, ściągnij program do PIT 2013. To świetna metoda, gdyż czekający w nim samouczek powie Ci, jak odpowiednio uzupełnić deklarację PIT. Dzięki temu posiadasz szansę rozwiązać i przesłać druk w pół godziny. Wybierz program z tego serwisu choćby dziś.

Konsekwencje przekroczenia terminu

Jeżeli już w tym momencie czujesz, że nie wyrobisz się z formularzem PIT, bądź nastawiony na obciążenia finansowe wymierzone przez Urząd Skarbowy. Wysokość obciążenia jest stopniowana według przewinienia. Za samą opieszałość nie zapłacisz aż tyle, co za dobrowolne oszustwa.

Koniec rozliczenia podatkowego

Ostatni dzień rozliczenia podatkowego mija wraz z końcem kwietnia 2014. Do tego terminu należy się przemóc i użyć pomocy program do PIT 2013. Nic Cię wtedy nie powstrzyma, żeby zdążyć z rozliczeniem formularza PIT.

Drogi czytelniku, to ostatnie chwile na wysłanie deklaracji podatkowej. Wypełnij i wyślij swój PIT i miej spokój przez cały kolejny rok! 

PIT online ulgi podatkowe ulga podatkowa ulga na dzieci Formularz pit 36 pit 37 Program do pit PIT przez Internet odliczenia podatkowe Podatki 2014

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>